Hydromasážní vana v pyramidě

Vana v pyramidě HYDROMASÁŽNÍ VANA v pyramidě

Soukromá zóna!

Vana v pyramidě má čtyři masážní lehátka, využít můžete masážní trysky či perličku. Voda zesiluje příznivé účinky energie pyramidy.

Hodinový pobyt pod pyramidou přináší regeneraci srovnatelnou se čtyřiadvacetihodinovým spánkem v lese.

Léčí psychická onemocnění, je vhodná pri rekonvalescenci, při léčbě všech bolestí hlavy, silné migréně nebo neuralgii.

Tutanchamon Odpočívárně vévodí replika Tutanchamonova křesla obklopeného sochami dvou služebnic Světla a lůžko v egyptském stylu. Zajímavostí je i zlaté WC, umyvadlo a zrcadlo. Budete si připadat jak v jiném světě.

Z pyramidy můžete navštívit bazén se slanou vodou. Bazén je veřejná zóna, která je společná pro všechny relaxační prostory, proto je nutné mít plavky.

Účinky pyramidy

800px-egypt_giza_sphinx_02 V pyramidě můžete prožít řadu pocitů a dosud nepozna­ných zážitků. Také čas vám poběží jinak než všem oko­lo. Tělo se zregeneruje a energeticky vyrovná. Pocit klidu v duši se může dostavit již po dvaceti minutách.

Hodinový pobyt pod pyramidou přináší regeneraci srovnatelnou se čtyřiadvacetihodinovým spánkem v lese. K uvedenému jevu dochází díky produkci zvýšeného počtu minusových iontů, kterých kolem nás v důsledku  znečištění ovzduší stále více ubývá. Klient se po 30 minutách působení pyramidy cítí lépe vyspán než po  celé noci bez působení pyramidy. Nejde tu o delší nebo kratší dobu spánku, nýbrž o regeneraci a lepší  odpočinek.

Příznivá energie pyramidy přispívá lepšímu psychickému i fyzickému stavu.

Pyramida Pyramida funguje na principu zářiče vibrací. Dokáže  si sama zmapovat a odchytit místa na těle zasažená  nemocí. Ta pak začne "masírovat" vlnami odpovídající­mi frekvencím zdravého organismu. Nastává jakýsi  vnitřní boj dobra se zlem.

Po delším používání pyramidy (tj. 8 až 10 seancí),  lze pozorovat např. zlepšení stavu nervového systému, ustupující bolesti různého druhu a původu. Neuralgie, revmatické bolesti, bolesti hlavy, obvykle ustupují  už po půlhodinové seanci. Nervové napětí se po 40 mi­nutách mění na stav uvolnění a sebeuvědomění. Je viditelný nárůst energie. Podobně je možné vyléčit se  z nespavosti.

Podporuje léčbu páteře a prokrvuje pokožku.

Bylo dokázáno, že nejlepších výsledků se dosahuje při léčbě některých psychických onemocnění, při rekonva­lescenci a léčbě určitých degenerativních chorob. Vý­borného efektu se dosahuje při léčbě všech bolestí hlavy, silné migréně nebo neuralgii.

Harmonizuje všechna energetická centra ( čakry) a tím zpětně působí na tělesné orgány, které jsou na nich energeticky závislé. Dochází k postupnému léčení zdravotních potíží, hubnutí, harmonizaci životních pochodů v těle. Pyramidální energie také ničí bakterie, zvyšuje obranyschopnost organismu a působí revitalizačně.